Cloud9 Festival 2018 to dwudniowy maraton kultury i sztuki, źródło osobistego rozwoju i nośnik pozytywnych treści, powoływany do życia przez grupę animatorów, dla których festiwal stanowi źródło samonapędzającej energii.Cloud9 Festival 2018 to cykl wydarzeń, których człowiek jest źródłem i adresatem.

Muzyka dziś i jutra - na naszych scenach prezentujemy artystów, którzy na przestrzeni minionego roku zadebiutowali bądź utrwalili swą pozycję szeroko omawianymi wydawnictwami. Nie faworyzujemy muzycznych gatunków, faworyzujemy muzykę wartościową.

Warsztaty - zachęcamy uczestników do czynnego udziału w festiwalu: to dla nich przygotujemy kilkanaście warsztatów, dzięki którym opuszczą festiwal bogatsi nie tylko o nowe wspomnienia, ale także doświadczenia i umiejętności.

Platforma umiejętności i doświadczeń - w ramach festiwalu skupiamy artystów i twórcze organizacje, na scenach i pod nimi. Zacieramy granicę między odbiorcą i adresatem, wymieniamy doświadczenia i nawiązujemy relacje, które zaowocują w przyszłych działaniach naszych i waszych.

Słoneczniki - są wszędzie: na scenie i głowach, jako symbol szczęścia, radości i zabawy. Jako symbol Cloud9 Festival.

Weekend za bezcen - wasze emocje to jedyna waluta, jaką pożądamy. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach festiwalu jest bezpłatny.

Będziemy zaszczyceni, goszcząc was na Cloud9 Festival 2018. Bawimy się w dniach 17-18 sierpnia w Środzie Wielkopolskiej!

Cloud9 Festival / 17-18 sierpnia / Środa Wielkopolska
WSTĘP WOLNY!